Kategoria: Archiwum

Kasyno i hazard

Hazard – wszystkie gry pieniężne – ze stawkami w pieniądzach lub wpisowym w pieniądzach , w których o wygranej w jakimś stopniu decyduje przypadek. Słowo “hazard” pochodzi z języka arabskiego: “az-zahr” znaczy “kostka”, “gra w kości”. W języku angielskim dosłownie przetłumaczone oznacza “niebezpieczeństwo”, “ryzyko”.

top

Eksperci BetClic typuj± awans Barcelony i United

Zespół ambasadorów BetClic, w skład którego wchodza: Marcel Desailly, Ruud Gullit, Karel Poborsky, Arrigo Sacchi, Dan Petrescu i Mateusz Borek, twierdzi, że w finale Ligi Mistrzów na Wembley zagraj± ze sob± Barcelona i Manchester United.

top

BetClic: Wygraj wycieczkę do Meksyku

Za każde 25zł postawione do północy 6 grudnia na dowolny mecz piłkarski, otrzymasz los bioracy udział w konkursie, w którym nagroda główna jest wycieczka do Meksyku. Dla pozostałych graczy mamy komputery MacBook Pro i zestawy Sony oraz bonusy do wykorzystania w kasynie i grach.

top

Firma Betclick

Firma Betclick wkroczyła na polski rynek bardzo pręnznie i z rozmachem. Reklama w największych portalach internetowych oraz pozyskanie nowych twarzy Mateusz Borek – Polska, Deco – Hiszpania, Abasador Betclick, Marcel Desailly – Francja, Stefan Effenberg – Niemcy,Kiko Navarez – Hiszpania

top

Postaw na prezesa Listkiewicza!

Czy Michał Listkiewicz poda sie do dymisji podczas wrzesniowego zjazdu PZPN? To pytanie zadaj± sobie wszyscy polscy kibice piłki nożnej. Skala korupcji polskiego futbolu jest niewyobrażalna, presja opinii publicznej jeszcze większa, ale prezes PZPN Michał Listkiewicz

top

TAK! Małyszomanię czas zaczać!

Powoli przygotowujemy się do zawodów z cyklu Pucharu ¦wiata w Skokach Narciarskich w Zakopanem, jednak do tego czasu mamy jeszcze wiele emocji zwi±zanych z Adamem Małyszem i naszymi skoczkami. Ponieważ już w najbliższy czwartek rozpoczna

top

Wygraj darmową świąteczną gotówkę!

Z okazji zbliżających się Świąt, aby wprowadzić Cię w świąteczny nastrój, już teraz Betway ma dla Ciebie prezent! Każdego grudniowego dnia, przez cały miesiąc, możesz zdobywać bilety do Świątecznej Loterii w Zakładach Sportowych!

top

Konkurs Kuponów Sportowych na Betway

Zagraj w Konkursie Kuponów Sportowych na Betway.com! Wypełnij kupon zakładów na jedn± z oferowanych przez nas weekendowych rozgrywek przed 2009-01-18 14:30 CET a automatycznie weĽmiesz udział w Konkursie, w którym nagrodami s± Darmowe Zakłady o warto¶ci 30 i 10 Eur!

top