Blackjack zasady i strategia

Zasady

W blackjacka grali chyba wszyscy. Poczynając od najmłodszych do starszych ludzi. W Polsce częściej jeszcze używane jest określenie oczko bądź 21. Tak, blackjack to nasze oczko. Zbiera się do 21 pkt i wygrywa pulę.

Gracz gra przeciwko krupierowi. Krupier rozdaje po dwie karty i po przejrzeniu owych kart gracz może dociągnąć następne karty aż uzyska sumę oczek bliską 21 lub dokładnie 21. W razie przekroczenia 21 oczek ( fura ) gracz traci postawione żetony. Prawda, że proste. Zasady nie są skonpliowane. Jest kilka odmian blackjacka i kilka sposobów obstawiania ale to jest dodatek do całej gry. Dokładne założenia gry blackjack znajdziecie w zakładce poker/gry na stronie kasyna Sportingbet.

Optymalna Strategia Podstawowa gry w Blackjacka

Tabela poniżej wyjaśnia w skrótowy sposób optymalny sposób na rozgrywanie konkretnych kart w blackjacku, obliczony statystycznie dla zminimalizowania ryzyka i maksymalizacji zysków. Oparty jest on o wartość naszych kart oraz karty odkrytej u krupiera. Jest on pomocny również przy grze w Internecie i rekomendowany dla nowych graczy w tej dyscyplinie.

Comments closed

gry hazardowe w kasynie

Serwis zawiera najpopularniejsze kasyna Internetowe w sieci Internet które zawierają róznego rodzaju gry hazardowe online, ich zasady, reguły a także bezpieczne kasyna w Internecie w ktrych zagrasz w gierki kasynowe liczbowe i losowe przez telefon i komputer. Hazard w Internecie w serwisie po polsku.