Gra hazardowa Deuces Wild w Internetowym kasynie Betsson

Oto jak w praktyce przedstawia się gra hazardowa Deuces Wild w Internetowym kasynie Betsson

Jeśli chodzi o zasady tworzenia układów kart, gra Dzikie dwójki opiera się na tradycyjnych regułach pokera z jednym wyjątkiem: wszystkie dwójki (karty o wartości 2) są „dzikie”, co oznacza, że są traktowane jako najkorzystniejsze karty. Dwójki można na przykład użyć w celu uzupełnienia strita lub koloru, awansowania trójki do

karety itp.

Układy specjalne

Poza układami zwykłymi (trójką, stritem, kolorem, fulem, karetą, pokerem) w Dzikich dwójkach uwzględnia się pewne układy specjalne:
Piątka
Pięć kart o tej samej wartości lub o wartości zastąpionej dwójką.
Poker królewski z dwójkami
Poker królewski uzupełniony przynajmniej jedną dwójką
Kareta dwójek
Wszystkie cztery dwójki.
Czysty poker królewski
Poker królewski bez dwójek.

Reguły gry

Należy kliknąć przycisk ZWIĘKSZ ZKŁ lub ZMNIEJSZ ZKŁ, aby obstawić zakład żetonami (od 1 do 5). Zakładowi odpowiada wyróżniona kolumna tabeli wypłat.

Po kliknięciu przycisku ROZDAJ nastąpi pierwsze rozdanie kart. Karty zapewniające wygraną są automatycznie zatrzymywane. Klikając na kartach lub na odpowiednim przycisku ZATRZYMAJ, gracz może zatrzymać wybrane karty. Można także usunąć zaznaczenie karty, klikając na karcie lub na odpowiednim przycisku ZATRZYMAJ. Po zaznaczeniu kart do zatrzymania należy ponownie kliknąć przycisk ROZDAJ, aby wykonać drugie rozdanie. Wygrane są wyznaczane na podstawie końcowego zestawu kart na ręku i są wyświetlane w wyróżnionej kolumnie tabeli wypłat.

Podwojenie

Włączenie funkcji podwajania daje możliwość podwojenia wygranej.

Za każdym razem, gdy karty rozdane graczowi zapewniają wygraną, gracz może postawić całość lub połowę wygranej w grze Podwojenie.

Gracz ma do dyspozycji 5 kart, z których pierwsza jest odkryta, a pozostałe cztery są zakryte. Należy wybrać jedną z czterech zakrytych kart. Jeśli wartość karty odkrytej przez gracza jest większa od pierwszej karty, postawiona część wygranej zostanie podwojona. W przeciwnym razie gracz traci pieniądze. Jeśli karty mają tę samą wartość, gracz zachowuje pieniądze.

Po każdej wygranej gracz może ponownie podwoić zakład.
Gra hazardowa Deuces Wild w Internetowym kasynie Betsson dostepna jest juz teraz.

Comments closed

gry hazardowe w kasynie

Serwis zawiera najpopularniejsze kasyna Internetowe w sieci Internet które zawierają róznego rodzaju gry hazardowe online, ich zasady, reguły a także bezpieczne kasyna w Internecie w ktrych zagrasz w gierki kasynowe liczbowe i losowe przez telefon i komputer. Hazard w Internecie w serwisie po polsku.