Pierwszy kupon czyli obstawianie sportowe u bukmachera

Założyłem konto w Expekt – obstawianie sportowe u bukmachera co dalej?

Założyłeś już konto, wpłaciłeś na nie pieniądze (bo z czegoś musisz postawić). Teraz chciałbyś już pomnożyć swoją kasę. OK, zaczynamy.

wejdź w zakładkę kursy<!--more-->


z menu "wybieralnego" wybierz zdarzenia, które Cię interesują - np. piłka nożna
z oferty meczów piłkarskich (jeśli wybrałeś piłkę nożną), które Twoim zdaniem, są warte zagrania
jeśli wybierasz zwycięstwo gospodarzy - daj 1, jeśli remis - daj x, jeśli zwycięstwo gości - daj 2
pisząc "daj 1" mam na myśli - kliknij kurs znajdujący się w kolumnie pod 1
jeśli wykonałeś wszystko poprawnie, po lewej stronie pojawi się wybrane spotkanie wraz z opcją (wygrana, remis, przegrana gospodarzy) oraz kursem, po którym wybrałeś dane spotkanie
kupon może zawierać jeden zakład lub wiele zakładów. I tutaj musisz poradzić sobie z dylematem czy obstawić wiele wyników i wygrać więcej czy obstawić jeden i wygrać relatywnie mniej.
jeżeli na jeden kupon przypada kilka zakładów, wszystkie muszą zakończyć się wytypowanym wynikiem. Np. jeżeli 5 wejdzie, a ten 6-ty nie wejdzie, to stracisz cały kupon. Dlatego im mniej pewne mecze, tym mniej powinno się ich znaleźć na jednym kuponie.
gdy już wybrałeś interesujące Cię spotkania, w okienku "stawka na kupon" wpisz kwotę, za jaką chcesz zagrać dany kupon i kliknij "Potwierdź"
wybierz, czy chcesz być powiadomiony na email czy na sms, o wyniku kuponu i naciśnij "OK"
zagrałeś właśnie pierwszy kupon czyli wszedłeś w obstawianie sportowe u bukmachera 

Comments closed

gry hazardowe w kasynie

Serwis zawiera najpopularniejsze kasyna Internetowe w sieci Internet które zawierają róznego rodzaju gry hazardowe online, ich zasady, reguły a także bezpieczne kasyna w Internecie w ktrych zagrasz w gierki kasynowe liczbowe i losowe przez telefon i komputer. Hazard w Internecie w serwisie po polsku.