Poker a rachunek prawdopodobieństwa

Poker jest popularna grą karciana, która w głównej mierze opiera się na szczęściu oraz na bardzo wysokim rachunku prawdopodobieństwa. Dla przykładu możemy bowiem powiedzieć, że posiadanie w kartach pokera, przy liczbie układów równej 40 wynosi 0,0000154.

Jednakże w każdym przypadku gracz musi się liczyć z faktem, iż jego prawdopodobieństwo otrzymania danych kart może być bardzo wysokie, ale może również wynosić zero. Dlatego zazwyczaj mówimy, ze poker jest grą karcianą polegającą wyłącznie na szczęściu, choć potrzeba do niego trochę umiejętności oraz znajomości zasad gry. Poker to typowa gra karciana, przy której oprócz myślenia, potrzebne jest oczywiście szczęście. Dlatego wszystkim graczom zawodowym oraz amatorom pokera życzymy przede wszystkim szczęścia w kolejnych rozgrywkach pokerowych.

Comments closed

gry hazardowe w kasynie

Serwis zawiera najpopularniejsze kasyna Internetowe w sieci Internet które zawierają róznego rodzaju gry hazardowe online, ich zasady, reguły a także bezpieczne kasyna w Internecie w ktrych zagrasz w gierki kasynowe liczbowe i losowe przez telefon i komputer. Hazard w Internecie w serwisie po polsku.