Ruletka zgodna z prawem i jej geneza

Ruletka zgodna z prawem jest dostępna w wielu krajach. Oto i jej geneza

Czym właściwie jest historia ruletki? Prawdą czy mitem? Według legend ruletka powstała jeszcze w średniowiecznych Chinach, czy też w starożytnym Rzymie, różne źródła podają różne wersje.

Natomiast jeżeli by słuchać tylko historii pisanej, popartej dowodami, moglibyśmy powiedzieć, że ruletka powstała dopiero w 1645 roku, więc zupełnie nie dawno i została odkryta, a raczej wymyślona przez francuskiego matematyka, Blaise Pascala, który oparł jej zasady na rachunku prawdopodobieństwa. Następnie ruletka została tylko udoskonalona przez kolejnych francuskich uczonych, Francis i Louis Blanc, poprzez dodanie do koła jednego zera.

Sama nazwa ruletka wywodzi się od francuskiego słowa „roulette” co dosłownie tłumaczymy jako „małe koło”. Ruletka to gra hazardowa oparta w głównej mierze na matematyce, czyli na rachunku prawdopodobieństwa, czyli jest ona wyłącznie grą losową, tak zwaną grą szczęścia, lecz są tacy, którzy opracowali pewne strategie i sposoby wygrywania, dzięki którym wzbogacają się sukcesywnie na tej grze hazardowej.
Ruletka zgodna z prawem UE jest w kasynach które opisujemy.

Comments closed

gry hazardowe w kasynie

Serwis zawiera najpopularniejsze kasyna Internetowe w sieci Internet które zawierają róznego rodzaju gry hazardowe online, ich zasady, reguły a także bezpieczne kasyna w Internecie w ktrych zagrasz w gierki kasynowe liczbowe i losowe przez telefon i komputer. Hazard w Internecie w serwisie po polsku.